Edukacja geologiczna i przyrodnicza – kurs trenerów: zakończenie naboru

Edukacja geologiczna w Górach Kaczawskich

Stowarzyszenie Kaczawskie informuje iż w piątek 20 lutego zakończył się nabór na kurs trenerów edukacji przyrodniczej.

Zainteresowanie kursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy aż 57 zgłoszeń. Zgłoszenia napłynęły do nas z całej Polski. Wszystkim, którzy zgłosili się na nasze szkolenie oraz tym, którzy pomogli w rozpowszechnieniu informacji serdecznie dziękujemy.

Jako iż zgłoszeń jest bardzo wiele, komisja konkursowa będzie potrzebowała więcej czasu aby poddać je wnikliwej ocenie. Z tego samego powodu nie będziemy niestety w stanie spotkać się ze wszystkimi kandydatami. Z osobami, które zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne (odbywać się będą one w pierwszym tygodniu marca) skontaktujemy się telefonicznie w sobotę 28 lutego 2015.

 

Edukacja geologiczna i przyrodnicza – pozostańcie z nami w kontakcie!

Niezależnie od wyników naboru wszystkich kandydatów serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej na Facebooku.  Będziemy tam na bieżąco publikować informacje dotyczące prowadzonych przez nas zajęć i warsztatów. Zajęcia wchodzące w skład kursu, a odbywające się w Dobkowie będą otwarte dla większej liczby kandydatów, a więc wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału. . Dokładne terminy podamy na stronie www.kaczawskie.pl oraz na Facebooku.

Edukacja geologiczna w Sudetach – przekaż swój 1 procent!

Wszystkich, którym podobają się nasze działania prosimy o wsparcie w postaci 1 % podatku dla Stowarzyszenia Kaczawskiego: numer KRS 0000134817.

Dziękujemy!

Edukacja geologiczna dla każdego

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Edukacja przyrodnicza – nabór na kurs trenerów
Następny wpis
Zapraszamy młodzież na warsztaty teatralne!

Zobacz podobne

Menu