Gala Laureatów DZIAŁAJ LOKALNIE

Czas posumowań nadszedł. Tradycją stało się już wspólne, regionalne podsumowywanie mijającej edycji Programu Działaj Lokalnie na obszarze Partnerstwa Kaczawskiego. Dlatego też zgodnie z zapowiedzią Zarząd Stowarzyszenia Kaczawskiego zaprasza wnioskodawców, realizatorów oraz wolontariuszy uczestniczących w Programie Działaj Lokalnie do wzięcia udziału w Gali Laureatów, która odbędzie się 27 lutego 2020 r. (czwartek) w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie. Niezwykle miło na będzie gościć również osoby i grupy, które planują aplikować o środki w ramach tego Programu i szukają inspiracji dla swoich przyszłych działań.

Startujemy od godz. 16:30. Przewidywany czas spotkania: do 2 godzin.

Program obejmować będzie m. in. podsumowanie całej zeszłorocznej edycji, a także efektów projektów wraz z prezentacją kilku z nich. Chętni beneficjenci pokażą rezultaty swoich działań w jednej z wybranych przez siebie form. Oczywiście nie zabraknie akcentów muzycznych oraz drobnego poczęstunku.  

Dla grup, które zdecydują się zaprezentować efekty swojej przecież pięknej, wykonanej w 2019 r. pracy w projekcie, przewidujemy nagrody rzeczowe oraz dla wszystkich przybyłych grup także pamiątkowe dyplomy.

Będziemy wdzięczni za wcześniejsze potwierdzenie e-mailem, sms lub telefonicznie swojego udziału:

Krzysztof Kowalczyk, koordynator Programu DL – tel. 694-867-747, dzialajlokalnie@kaczawskie.pl

Do zobaczenia

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Spotkanie szkoleniowo-informacyjne DZIAŁAJ LOKALNIE
Następny wpis
Spotkanie Ośrodków Działaj Lokalnie

Zobacz podobne

Menu