Konkurs grantowy „Działaj Lokalnie” wspierający lokalne inicjatywy ogłoszony

Stowarzyszenie Kaczawskie z dniem 19 marca 2015 ogłasza nabór wniosków do Programu „Działaj Lokalnie” na terenie Partnerstwa Kaczawskiego.

W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Do składania wniosków zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu gmin: Bolków, Jawor, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Świerzawa, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Wojcieszów, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja gmina wiejska oraz Złotoryja gmina miejska – które planują prowadzić działania na obszarze jednej z wymienionych gmin.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w: Regulamin konkursu Działaj Lokalnie 2015

Wniosek należy złożyć poprzez elektroniczny generator wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Harmonogram konkursu:

  • do 30 kwietnia 2015 – przyjmowanie wniosków
  • do 25 maja 2015 – rozstrzygnięcie konkursu
  • od 25 maja 2015 do 31 grudnia 2015 – realizacja projektów

Szkolenia:
W najbliższym czasie Stowarzyszenie Kaczawskie przeprowadzi spotkania szkoleniowo-informacyjne dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dotację w ramach Programu „Działaj Lokalnie”. W programie spotkania: omówienie tegorocznego regulaminu konkursu, zasady budowania projektu i przygotowania wniosku o dotację.

Terminy i miejsca najbliższych szkoleń z Działaj Lokalnie w 2015 roku:

  1. Mściwojów – 8.04.2015 (środa) godzina 10.00 w Urzędzie Gminy w Mściwojowie (sala narad),
  2. Złotoryja – 9.04.2015 (czwartek) godzina 12.30 w Urzędzie Miasta w Złotoryi (Plac Orląt Lwowskich 1),
  3. Wojcieszów – 10.04.2015 (piątek) godzina 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Juliusza Słowackiego 6).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności bezpośrednio u koordynatora programu Pana Łukasza Żubera

Stowarzyszenie Kaczawskie (Lokalna Organizacja Grantowa) prowadzi także indywidualne konsultacje dla wnioskodawców. W tej sprawie prosimy o kontakt z koordynatorem programu.

Stowarzyszenie Kaczawskie
59-407 Mściwojów 45a
tel./ fax. – (76) 872 87 18
Łukasz Żuber
tel. 603 335 453

Bieżące informacje na temat konkursu dostępne na: www.kaczawskie.pl

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Geoedukacja – spotkanie międzynarodowego zespołu ekspertów
Następny wpis
Geoedukacja: Spotkanie zespołu ekspertów w Dobkowie

Zobacz podobne

Menu