Ogłoszenie o konkursie grantowym „Działaj Lokalnie” w 2011 roku

Stowarzyszenie Kaczawskie z dniem 14 kwietnia 2011 ogłasza nabór wniosków do programu „Działaj Lokalnie” na terenie Partnerstwa Kaczawskiego.

Do składania wniosków zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu gmin: Bolków, Jeżów Sudecki, Krotoszyce, Męcinka, Mściwojów, Świerzawa, Paszowice, Pielgrzymka, Wojcieszów, Wądroże Wielkie, Zagrodno i Złotoryja – gmina wiejska, które planują prowadzić działania na obszarze jednej z wymienionych gmin.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu, który jest do pobrania poniżej.

Harmonogram konkursu:
do 23 maja 2011 – przyjmowanie wniosków
do 6 czerwca 2011 – rozstrzygnięcie konkursu
od czerwca do grudnia 2011 – realizacja projektów

Szkolenia:
W najbliższym czasie Stowarzyszenie Kaczawskie przeprowadzi warsztaty szkoleniowe dla organizacji oraz grup nieformalnych z terenu Gmin Partnerstwa Kaczawskiego na temat tworzenia wniosków projektowych, w tym: budowania budżetu projektu oraz prawidłowego rozliczania projektu. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną również najnowsze informacje dotyczące Programu Działaj Lokalnie w 2011 roku, przykłady ciekawych pomysłów na pobudzenie aktywności lokalnej oraz potencjalne źródła finansowania projektów.

Terminy i miejsca najbliższych szkoleń z Działaj Lokalnie w 2011 roku:

Pielgrzymka – 27 kwietnia (środa) godzina 9.00. w Urzędzie Gminy w Pielgrzymce (sala narad)
Mściwojów – 28 kwietnia (czwartek) godzina 10.00, w Urzędzie Gminy w Mściwojowie (sala narad)

Szkolenia skierowane są do: organizacji pozarządowych, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich, grup nieformalnych, sołectw, parafii oraz pracowników urzędów.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności w biurze Stowarzyszenia Kaczawskiego lub bezpośrednio u koordynatora.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać: w siedzibie Stowarzyszenia Kaczawskiego oraz u koordynatora projektu Pana Łukasza Żubera.

Stowarzyszenie Kaczawskie
59-407 Mściwojów 45a
tel./ fax. – (76) 872 87 18

REGULAMIN_DL_2011

Najnowsze

Kategorie

Następny wpis
Konkurs Działaj Lokalnie VII – wyniki oceny formalnej

Zobacz podobne

Menu