Certyfikat najwyższych standardów dla Stowarzyszenia Kaczawskiego

28 października 2015 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie, podczas uroczystej Gali z okazji 15-lecia Programu „Działaj Lokalnie” połączonej z rozstrzygnięciem Konkursu „Społecznik Roku 2015” tygodnika Newsweek Polska wręczono Certyfikaty Najwyższych Standardów Ośrodkom Działaj Lokalnie. Z satysfakcją informujemy, iż w gronie wyróżnionych znalazło się Stowarzyszenie Kaczawskie, które od 2007 roku jest członkiem ogólnopolskiej sieci Ośrodków Działaj Lokalnie i wspiera mieszkańców Gór i Pogórza Kaczawskiego w ich działaniach na rzecz dobra wspólnego.

Przyznanie certyfikatu ma na celu poświadczenie spełnienia przez dany Ośrodek Działaj Lokalnie najwyższych standardów oraz uhonorowanie za szczególne zaangażowanie i profesjonalizm w prowadzeniu działań służących rozwojowi i aktywizacji społeczności lokalnych oraz budowaniu kapitału społecznego – stanowiących wzór dla innych organizacji.

Dzięki Certyfikatowi Rzetelności grantobiorcy, partnerzy i wolontariusze współpracujący z konkretnym Ośrodkiem Działaj Lokalnie, mogą być pewni, że jest on organizacją stanowiącą przykład profesjonalizmu, odwagi w podejmowaniu się ambitnych zadań, wieloletniego zaangażowania i wytrwałości w staraniach o uzyskanie niezwykle ważnych zmian społecznych w swoim regionie – Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Certyfikaty podczas uroczystości wręczali Jerzy Koźmiński, Prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Paweł Łukasiak, Prezes Zarządu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Gościem specjalnym wydarzenia był Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich.

Łukasz Żuber

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
„Początek NA RODZROŻU” – podsumowanie
Następny wpis
W Sichowie czyn społeczny wraca do łask

Zobacz podobne

Menu