Identyfikacja wizualna geoparku: relacja z warsztatów

W dniach 11-12 kwietnia w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej odbyły się warsztaty aktywizujące, których nadrzędnym celem było poznanie wartości i najważniejszych elementów, z którymi mieszkańcy identyfikują region Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów. Udział w nich wzięli przedstawiciele aktywnych społeczności, samorządów, biznesu turystycznego, a poprowadzone zostały przez specjalistów z agencji kreatywnej Dinksy z Cieszyna.

Przez dwa dni intensywnej, wspólnej pracy przekazaliśmy grafikom wiele informacji, dzięki którym przygotują oni identyfikację wizualną Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów. Sami też zwrócili nam uwagę na wiele elementów, które na codzień pomijamy – wyróżników regionu, z którymi się identyfikujemy i z których możemy być dumni. Okazuje się, że jest u nas cicho, w nocy ciemno (można podziwiać gwiazdy), jest mnóstwo zieleni i bardzo mało zaśmiecających krajobraz reklam czy inwestycji. Że promujemy się naszym rzeczywistym dziedzictwem i talentami mieszkających tu ludzi. I że to dobra droga!

Dla wszystkich wielkie „TAK TRZYMAĆ!”, zaś za projektantów trzymamy kciuki, aby wytworzyli dla nas piękne elementy graficzne.

Poniżej relacja fotograficzna ze spotkania autorstwa Damiana Sadowskiego z Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej.

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Działaj Lokalnie ruszył nabór wniosków
Następny wpis
Jeżów Sudecki dołączył do Stowarzyszenia Kaczawskiego

Zobacz podobne

Menu