Konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów”

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza mieszkańców LGD, tj. gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja

do udziału w konkursie fotograficznym „KRAINA WYGASŁYCH WULKANÓW”

Konkurs został podzielony na dwa tematy:

„WULKANY i ATRAKCJE GEOTURYSTYCZNE”

„KACZAWSKIE MINERAŁY”

Celem Konkursu jest promocja obszaru LGD, w szczególności jego największych atutów: stożków powulkanicznych i bogactwa geologicznego poprzez pokazanie różnorodności lokalnych minerałów i atrakcji geoturystycznych oraz edukacja mieszkańców obszaru LGD na temat walorów przyrodniczo-krajobrazowych Krainy Wygasłych Wulkanów.

Zgłoszenia do konkursu na dostępnym formularzu i zgodnie z załączonym Regulaminem Konkursu prosimy przesyłać na adres biura LGD Partnerstwo Kaczawskie w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną do 9 sierpnia 2017r. do godziny 15.00 (decyduje data wpływu do Biura LGD).

Wystawa pokonkursowa oraz uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w sobotę 26 sierpnia 2017 r. podczas Kaczawskich Warsztatów Artystycznych w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy [pobierz]

Regulamin konkursu [pobierz]

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
W Belwederze świętowaliśmy Sukces Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej!
Następny wpis
XI Kaczawskie Warsztaty Artystyczne 2017

Zobacz podobne

Menu