W Belwederze świętowaliśmy Sukces Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej!

(źródło: strona CDR – organizatora konkursu)

W dniu 4 lipca 2017 roku w Rezydencji Belweder w Warszawie odbyła się gala finałowa XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Patronat Honorowy nad XVII edycją konkursu „Sposób na Sukces” sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda, a nad galą finałową konkursu Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel. W tegorocznej edycji konkursu Rada Programowa wyłoniła 16 finalistów, w tym Stowarzyszenie Kaczawskie za Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy gości powitała Pani Barbara Fedyszak-Radziejowska – doradca Prezydenta ds. Wsi i Rolnictwa, która wręczyła nagrodzonym imienne listy gratulacyjne od Prezydenta. Laureaci i wyróżnieni w XVII edycji konkursu „Sposób na Sukces” otrzymali nagrody rzeczowe (telewizory), statuetki i dyplomy ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi a także nagrody rzeczowe i statuetki ufundowane przez lokalne władze samorządowe.

W imieniu Stowarzyszenia Kaczawskiego nagrodę dla Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej odebrała Prezes Stowarzyszenia Ewelina Rozpędowska oraz Dyrektor Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej Julia Jankowska. W gali uczestniczył również Starosta Złotoryjski Ryszard Raszkiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa Józef Kołcz oraz Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś, którzy również przekazali Stowarzyszeniu gratulacje i nagrody rzeczowe.

Stowarzyszenie Kaczawskie pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej, członkom i pracownikom Stowarzyszenia, wolontariuszom, zaangażowanym w inicjatywę mieszkańcom Dobkowa oraz partnerskim samorządom regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego – Krainy Wygasłych Wulkanów.

Poniżej relacja fotograficzna z uroczystości dzięki uprzejmości Pani Julity Kowalskiej z Urzędu Miasta i Gminy w Świerzawie:

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Muchów folklorem brzmiący
Następny wpis
Konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów”

Zobacz podobne

Menu