Rozpoczynamy projekt partnerski

13 września w Warszawie w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności odbyło się spotkanie inaugurujące V edycję programu „Lokalne Partnerstwa PAFW”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji, które zostały wybrane do grona 8 najlepszych projektów partnerskich w Polsce. Wśród nagrodzonych znalazł się projekt przygotowany przez Stowarzyszenie Kaczawskie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Nasze Rio” ze Złotoryi.

Projekt zatytułowany „Młodzi odkrywają tajemnice i potencjał regionu – budujemy Centrum Aktywności Społecznej „Wulkan” adresowany jest do młodych ludzi w wieku 13-19 lat, którzy mieszkają lub uczą się w Złotoryi. Przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę edukacyjną oraz ciekawe działania aktywizujące i integrujące. Głównym celem projektu jest utworzenie Centrum Aktywności Społecznej „Wulkan” w Złotoryi. Będzie to wyjątkowe miejsce w przestrzeni miasta, które pozwoli skutecznie integrować i aktywizować mieszkańców do działania na rzecz celów o charakterze dobra wspólnego.

Podczas uroczystego wręczenia dotacji nasze organizacje reprezentowali Łukasz Żuber (Stowarzyszenie Kaczawskie) oraz Barbara Zwierzyńska-Doskocz (Stowarzyszenie „Nasze Rio”). W trakcie spotkania gratulacje i życzenia wielu udanych działań partnerskich przekazali Grzegorz Jędrys, Dyrektor Przedstawicielstwa PAFW w Polsce, Joanna Lempart-Winnicka, Dyrektor Programowy PAFW oraz Paweł Łukasiak, Prezes Zarządu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Więcej szczegółów przekażemy niebawem 🙂

obserwujcie naszą stronę www.kaczawskie.pl

oraz nasze profile społecznościowe:

Stowarzyszenie „Nasze Rio”

Stowarzyszenie Kaczawskie

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Geoedukacja: relacje uczestników projektu
Następny wpis
Konkurs „Mały ogród – tradycja i nowoczesność”

Zobacz podobne

Menu