Walne Zgromadzenie wybrało nowy Zarząd Stowarzyszenia

Aktualności i wydarzenia

W dniu 25 września 2020 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Kaczawskiego. Ponieważ w tym roku upłynęła czteroletnia kadencja Zarządu Stowarzyszenia, zebranie członków przystąpiło do głosowania na nowy skład Zarządu.

Z pracy w zarządzie w tym roku zrezygnowali Maria Srokowska, Aleksander Świerczek oraz Ewelina Rozpędowska, dotychczasowa Prezes Zarządu. Na nową Prezes Zarządu wybrano Agatę Rudnicką z Dobkowa. Agata ma duże doświadczenie w pracy w turystyce oraz edukacji jako współwłaścicielka Galerii pod Aniołem w Dobkowie, gdzie wraz z rodziną od lat prowadzą warsztaty edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych. Swoją pracę na rzecz Stowarzyszenia rozpoczęła już jako nastolatka, biorąc udział w wielu projektach jako uczestnik i wolontariusz. Ma również doświadczenie w realizacji projektów unijnych, w prowadzeniu własnego biznesu oraz w koordynacji wydarzeń i imprez turystycznych jako przewodnik, koordynator i pilot.

W zarządzie pozostali na następną kadencję: Waldemar Tłusty, Beata Castaneda Trujillo, Julia Jankowska i Krzysztof Kowalczyk.

Członkowie Stowarzyszenia oraz przedstawiciele Gmin wspierających Stowarzyszenie złożyli podziękowania i prezenty na ręce ustępującej Prezes, która jednak nie rezygnuje z pracy w Stowarzyszeniu, pozostając członkiem Komisji Rewizyjnej. Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej ponownie została Gabriela Męczyńska, a trzecim członkiem Komisji – Mariusz Foryś.

Dziękujemy wszystkim zebranym, a także Zarządowi Stowarzyszenia za jego dotychczasową pracę i trzymamy kciuki za nową Prezes!

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Nasza historia dla Waszej inspiracji
Następny wpis
Zbiórka nadal trwa! 20.000 zł na koniec 2020 roku!

Zobacz podobne

Menu