Aktywność procentuje – 1% dla rozwoju regionu!

KRS 0000134817

Stowarzyszenie Kaczawskie
cel szczegółowy: Sudecka Zagroda Edukacyjna

 

Jak co roku, prosimy wszystkich o wsparcie naszych działań 1% swojego podatku. Jednak tym razem, mamy dla Was niezwykłą publikację edukacyjną oraz dwa ciekawe konkursy!

Jak wiecie, już od 10 lat wspieramy inicjatywy lokalne małymi grantami dzięki Programowi Działaj Lokalnie. Od 29 sierpnia 2015 roku prowadzimy też własny ośrodek edukacji: Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie. Ponieważ nie mamy żadnej stałej dotacji na funkcjonowanie, utrzymujemy nasze działania dzięki ludziom, którzy nas wspierają, między innymi poprzez przekazanie nam swojego 1% podatku. To ogromne wsparcie i zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie!

Podatki, aktywność obywatelska, tożsamość regionalna…
to tematy za trudne dla dzieci?

Otóż nie!

W tym roku zachęcamy rodziców i nauczycieli do podjęcia rozmowy na temat tych zagadnień z dziećmi. Możecie to zrobić w łatwy sposób, korzystając z naszej wyjątkowej publikacji edukacyjnej! Publikację rozdystrybuowaliśmy we wszystkich szkołach regionu Partnerstwa Kaczawskiego. Dostępna jest również bezpłatnie w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie. Możecie ją również pobrać i samodzielnie wydrukować:

 

Pobierz kolorowankę

 

Instrukcja druku: wydrukuj kolorowankę dwustronnie na stronach A4 w czerni i bieli, odwracając wzdłuż krótszej krawędzi. Potem złóż wszystkie kartki na pół i powkładaj jedną w drugą, aby numery stron zgadzały się kolejnością. Książeczka gotowa!

KONKURS!

Przekażcie nam swój 1% podatku, a klasa Waszego dziecka ma szansę wygrać bezpłatną wycieczkę!

Przekonaj jak najwięcej osób ze swojej rodziny, aby przekazało swój 1% podatku Stowarzyszeniu Kaczawskiemu. Możecie też o to poprosić nauczycieli, sąsiadów czy przyjaciół rodziny. W formularzu podatkowym (PIT) w części “H” należy umieścić numer KRS 0000134817, a jako cel szczegółowy podać nazwę szkoły i klasy, która bierze udział w konkursie (np. SP 1 Jawor, klasa 2b). Klasa, z której wpłynie największa ilość wpłat otrzyma nagrodę: bezpłatną wycieczkę do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie! Podczas wycieczki będziecie mogli spróbować wszystkich atrakcji znajdujących się w Zagrodzie oraz wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych i geologicznym teleturnieju. Pobyt w Dobkowie finansowany jest przez Stowarzyszenie Kaczawskie, dojazd klasy do Dobkowa funduje firma FAM Wdowczyk ze Starej Kraśnicy. Konkurs dla szkół z obszaru Partnerstwa Kaczawskiego (gminy Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Wojcieszów, Zagrodno, Złotoryja oraz miasta Jawor i miasta Złotoryja).

DRUGI KONKURS!

Wypełnij i przekaż kupon znajdujący się w książeczce
i wygraj jedną z trzech nagród!

Wytnij z książeczki kupon i wypełnij go, odpowiadając na dwa pytania konkursowe. Wypełniony zanieś lub wyślij do siedziby Stowarzyszenia Kaczawskiego (Mściwojów 45a, 59-407 Mściwojów), zanieś do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie lub wrzuć do specjalnego pudełka w Twoim urzędzie gminy. 10 maja nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodami, które podarowały wspierające nas firmy:
1. Obiad dla rodziców lub dziadków z dziećmi w Restauracji Villa Greta w Dobkowie,
2. Godzina na basenie w Pałacu w Krotoszycach dla rodziców lub dziadków z dziećmi,
3. Nagroda-niespodzianka od Banku Spółdzielczego w Jaworze.

Fundatorom nagród serdecznie dziękujemy!

 

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Geoedukacja: relacja z międzynarodowego spotkania projektowego w Portugalii
Następny wpis
Konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Zobacz podobne

Menu