Informacja – rusza DL 2017

Działaj lokalnie, Nabory

Ośrodek Działaj Lokalnie –  Stowarzyszenie Kaczawskie ogłasza nabór wniosków w KONKURSIE „DZIAŁAJ LOKALNIE X” – edycja 2017 na terenie gmin: Bolków, Jawor, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Świerzawa, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Wojcieszów, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja gmina wiejska oraz Złotoryja gmina miejska.
Wnioski można składać w generatorze od 13 kwietnia do 13 maja 2017 r. na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl

PULA ŚRODKÓW NA DOTACJE: 55.000 zł
Maksymalna wysokość dotacji: do 6.000 zł

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych, oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.
Jeśli chcesz zrobić coś ciekawego w swojej gminie, chcesz zaktywizować społeczność lokalną i masz pomysł jak to zrobić, to konkurs grantowy Działaj Lokalnie jest właśnie dla Ciebie. Napisz nam o czym marzysz, co i w jaki sposób chcesz zrealizować i jak zaangażujesz mieszkańców w projekcie. Wystarczy, że do 13 maja 2017 r. wypełnisz wniosek dostępny w internetowym generatorze. Nim jednak zaczniesz koniecznie przeczytaj regulamin i weź udział w spotkaniu, które już niebawem dla Ciebie zorganizujemy.
1. SPOTKANIE INFORMACYJNE – 21 kwietnia 2017 r. o godz. 15.30 w Urzędzie Gminy Złotoryja przy Al. Miła 4, 59-500 Złotoryja
2. SPOTKANIE INFORMACYJNE – 25 kwietnia 2017 r. o godz. 16:00 w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7 (II piętro, sala konferencyjna)
KONSULTACJE INDYWIDUALNE – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Ośrodkiem Działaj Lokalnie –  Stowarzyszenie Kaczawskie. Punkt kontaktowy znajduje się w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie (Dobków 66, 59-540 Świerzawa) – wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny z koordynatorem.

Koordynator programu Działaj Lokalnie
Krzysztof Kowalczyk, tel. 694-867-747
e-mail: dzialajlokalnie@partnerstwokaczawskie.pl

Program „DZIAŁAJ LOKALNIE X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie Kaczawskie

ZAŁĄCZNIKI:

Wzór wniosku o dofinansowanie (wniosek składany jest on-line)

Regulamin Lokalnego Konkursu Grantowego

Karta Oceny Merytorycznej

Karta Oceny Formalnej

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Grzegorzów wczoraj i dziś
Następny wpis
Wyniki konkursu „Działaj Lokalnie” 2017

Zobacz podobne

Menu