Umowy podpisane, czas na realizację projektów

Aż 15 niesamowitych projektów będzie realizowanych na obszarze Partnerstwa Kaczawskiego w ramach Programu Działaj Lokalnie X w 2017 r. A to wszystko dzięki rozdzielonym dotacjom przez Komisję Grantową działającą przy Stowarzyszeniu Kaczawskim na łączną kwotę 55 tys. zł Dzięki zaproponowanym przedsięwzięciom mieszkańcy pracując na rzecz swojej okolicy uczyć się będą działać razem, wspólnymi siłami przezwyciężać trudności i cieszyć się ze wspólnych sukcesów. Ponadto jeszcze mocniej dumni będą ze swoich miejscowości i świadomi będą lokalnej historii oraz tożsamości. U wielu z nich wzmocni się odpowiedzialność za swoją okolicę, będą o nią dbać, działać na jej rzecz, angażując się w sprawy publiczne. Równie ważnym efektem tych projektów będzie  wzmocnienie wzajemnego zaufania, lepszego poznania się i nawiązania nowych znajomości.

Umowy beneficjentom oficjalnie przekazano podczas specjalnego spotkania informacyjnego, które zorganizowane zostało w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie. Obecnie trwa proces wypłacania dotacji.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Kaczawskie

 

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Wyniki konkursu „Działaj Lokalnie” 2017
Następny wpis
1 z 15. Wojcieszów – zręcznościowy plac zabaw dla dzieci

Zobacz podobne

Menu