Mapa Geoturystyczna Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów

W ramach projektu „Punkt informacji turystycznej i promocji oferty kulturalnej regionu wraz z biblioteką regionalną w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie”, Stowarzyszenie Kaczawskie zleciło wykonanie mapy geoturystycznej regionu Partnerstwa Kaczawskiego, czyli Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów.

Mapa wykonana jest na podkładzie mapy geologicznej i zawiera najciekawsze atrakcje geologiczne i przyrodnicze regionu. Możliwa jest do pobrania bezpłatnie w wersji elektronicznej poniżej. W przyszłości być może uda się znaleźć źródło finansowania na jej wydanie w wersji papierowej.

Mapę wykonał pan Tomasz Bira, wykonawcę wyłoniono w postępowaniu, którego szczegóły można prześledzić tutaj.

Operacja pn. „Punkt informacji turystycznej i promocji oferty kulturalnej regionu wraz z biblioteką regionalną w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie” realizowana przez Stowarzyszenie Kaczawskie, mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej regionu Krainy Wygasłych Wulkanów, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023, wdrażanej przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

Najnowsze

Kategorie

Poprzedni wpis
Konferencja „Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów – nowy produkt turystyczny regionu”
Następny wpis
Punkt informacji turystycznej i biblioteka regionalna

Zobacz podobne

Menu